Всі питання про Ваші замовлення та додаткову інформацію на данний час надаємо у VIBER +38 (067) 278-14-40

Алмазна Мозаїка - пам'ятний подарунок із України

07.09.2021

Подарунки із України - не тільки сувеніри та їжа, але й набори для творчості, виготовлені в Україні

Завдяки тому, що ТМ «Алмазна Мозаїка» комплектує набори інструкцією та коробкою англійською мовою, кожен зможе зрозуміти принцип роботи та зробити картину, яка доповнюватиме інтер'єр та приверне увагу гостей.

Алмазна вишивка не потребує роботи з голками і нитками. Це техніка, в якій для створення картин використовуються спеціальні стрази, котрі викладаються на холсті відповідно до схеми. Стрази притискаються, до клейового покриття, яке міцно тримає їх. Стрази - акрилові, спеціально огранені пластикові елементи, які завдяки обробці переливаються і надають роботі неймовірне сяйво та блиск. На самому холсті кожен елемент відзначено унікальним символом, за яким закріплено окремий колір зображення. Розкладаючи все по місцях, маленькі точки поступово перетворюються на цілісний витвір рукодільного мистецтва.


При виборі сюжету картини, рекомендуємо поцікавитися хобі, інтересами, улюбленими місцями або квітами, а також зверніть увагу на складність картини - (чим більше кольорів, тим більш уважним потрібно бути при викладці), але разом з тим, більша кількість кольорів робить процес цікавішим. Враховуючи ці моменти подарунок вийде вдалий та подарує отримувачу чудові емоції.Залишиться тільки оформити картину в раму й шедевр створений своїми руками готовий.


       

almaznaiamozayka