Всі питання про Ваші замовлення та додаткову інформацію на данний час надаємо у VIBER/TELEGRAM +38 (067) 278-14-40

Як оформити алмазну вишивку в раму? Поради та догляд

05.08.2021

Після закінчення викладення алмазної вишивки, постає питання як вибрати раму? Декілька ключових правил ми зібрали в цій статті:

Вдало підібрана рама для картин здатна ще більше підкреслити палітру та підсилити акценти в картині. Якщо взяти 2 однакові картини та оформити в різні рами, то враження та вигляд самого зображення буде суттєво відрізнятися.

Усе повинно поєднуватися воєдино: рама підкреслювати кольори картини, а картина, своєю чергою, повинна гармонійно поєднуватися з тоном рамки і відмінно вписуватися в ваш інтер’єр.


Підбираючи багет, зверніть увагу на тональність. Добре, щоб він був на пів тона світліше або темніше від картини. Відтінки натурального дерева підходять практично до всіх робіт. Рами з дерева, горіхових відтінків, а так само в окремих примірниках золота добре поєднуються для полотен, виконаних в теплих тонах (від червоного до помаранчевого). Картини, виконані холодними тонами (гамма кольорів від зеленого до синього) підходять до світлого дерева або срібла.


Підбирайте багет до картин, які бажаєте оформити. Саме до картин. Не до меблів або аксесуарів і декоративних елементів.

Вдалим декоративним елементом є паспорту, якщо його підібрати у відтінках мозаїки, то це вдало їх підкреслить.Чим більше картина, тим ширше багет. Існують винятки, коли маленькі картини оформляють в дуже широкі рами, але таке рішення зобов'яже вас оформляти в такому стилі всі зображення в приміщенні, де буде виставлена оформлена таким способом картина. Розмір робіт і вибір рами для картин, дуже залежні параметри
.


Підготовка алмазної вишивки та догляд
Після того, як ви остаточно закінчили викладати стрази, для посилення зчеплення їх з полотном варто пройтись по ній валик або поставити прес, наприклад, з книг; Важливо дати повністю висохнути вишивці перед оформленням, щоб кристали не змістилися; Про всяк випадок не викидуйте стрази, які залишилися. Покривати лаком набори від ТМ «Алмазна Мозаїка» не потрібно, адже наше клейове покриття надійно тримає стрази. 
Розміщувати алмазну вишивку під скло також не обов’язково, адже пил добре прибирається звичайною ганчіркою.

Правила оформлення художніх робіт тут особливо важливі, оскільки невірно вибраний багет може спотворити зовнішній вигляд роботи, позбавивши її чарівності і краси.

almaznaiamozayka