Всі питання про Ваші замовлення та додаткову інформацію на данний час надаємо у VIBER/TELEGRAM +38 (067) 278-14-40

Дропшиппінг

Наша компанія пропонує вам простий і безпечний метод заробітку, який не зажадає від вас ніяких зусиль, а в якості початкового капіталу і єдиного вкладення в цілому - вам будуть потрібні лише Інтернет та пристрій, з якого ви зможете вийти в мережу і зателефонувати нам. Мова йде про Дропшиппінг, що в перекладі з англійської означає «пряма поставка». Суть вашої роботи полягає в посередництві між покупцями і нашою компанією. 

Дропшиппінг - це система, однаково зручна для всіх трьох сторін, які в ній беруть участь. Принцип роботи простий:

1. Ви створюєте свою сторінку в соціальних мережах і розміщуєте на них інформацію про алмазну вишивці, цікаві поради і відомості, афоризми про хобі, викладаєте фото наборів, які можна замовити в нашому інтернет-магазині.

2. Клієнти зв'язуються з вами, і ви приймаєте замовлення на доставку тієї чи іншої картини.

3. Потім вам потрібно передати замовлення нам (уточнити наявність замовлених товарів в потрібній кількості), ми бронюємо товар, а ви оголошувати його вартість клієнту і отримуєте від нього оплату.

4. Ви переводите оплату за товар за оптовою ціною і повідомляєте нам реквізити отримувача замовлення.

5. Ми самі відправляємо замовлення безпосередньо до клієнта. Якщо ж він віддасть перевагу вибрати післяплата, то тоді все суми замовлень будуть складатися, а в кінці місяця вам буде виплачена різниця між оптовою і роздрібною ціною проданих при вашому посередництва товарів.

ЧОМУ Дропшиппінг - ЦЕ ВИГІДНО?

Дропшиппінг - це зручний спосіб заробітку, який не зажадає від вас зусиль і серйозних витрат сил і часу. Основний список переваг, які ви отримаєте, виглядає так:

  1. безпека - ви не ризикуєте своїми грошима, адже вам не потрібно початковий внесок, а оплату за придбаний набір ви робите лише після того, як отримуєте необхідну суму від клієнта
  2.  ви не маєте потребу в місці проміжного зберігання товару, оскільки наш магазин бере всі складнощі, пов'язані з транспортуванням замовлення, на себе;
  3. ми самі спакуємо і відправимо товар в день отримання оплати (якщо вона сталася до 15:00) або на наступний день.


Ви допомагаєте нам розширити клієнтську базу, а ми надаємо вам простий і ефективний спосіб заробітку! Можете не хвилюватися, оскільки, незважаючи на те, що у нас будуть дані клієнта, який за вашими рекомендаціями вирішив замовити набір алмазної вишивки, ми не станемо дратувати його рекламою або пропонувати зробити чергову покупку - ми лише доставимо йому чудовий набір для творчості, а ви - отримаєте свій прибуток!

З питань співпраці з Дропшиппінг пишіть на електронну пошту sales@diamondmosaic.com.ua

almaznaiamozayka