Більше 400 сюжетів алмазної мозаїки в НАЯВНОСТІ

5 кроків до шедевру

17.03.2021

Найголовніше - кожна страза і намистинка повинна зайняти своє місце на картині, згідно з схемою. Робота над алмазною вишивкою включає в себе наступні основні етапи:

1. Робоче місце повинно бути комфортним, освітленим і досить широким для максимально зручної та швидкої роботи.

2. Підготуйте стрази, розташувавши їх так, як вам буде зручно працювати.
Важливо: Клейка основа здатна швидко притягнути до себе мікрочастинки пилу - краще не відклеюватися матеріалу більше, ніж планується виконати роботи. Якщо ви вже відклеїли явно зайву частину плівки, то можна приклеїти її ж назад.
3. Викладка стразів повинна проводитися за схемою, яку перед початком роботи рекомедується роздивитися. Кожен камінчик потрібно акуратно взяти пінцетом або стилусом і плоскою стороною укласти його на потрібне місце. Після легкого натискання стрази надійно пристане до основи.
Важливо: Можливо, після завершення картини і заповнення всіх секторів, залишиться трохи страз - це нормальне явище. Будучи виробниками, ми комплектуємо набори з запасом 10 -15%
4. Робота над секторами. Вишивати краще за секторами, дотримуючись єдиний напрямок. В процесі вишивки слід уважно оглядати кожен камінчик, браковані стрази зі сколами і тріщинами краще відкладати в сторону, щоб не псувати загальне враження про картину.
5. Вирівнювання. Процес вирівнювання передбачає використання звичайної канцелярської лінійки, за допомогою якої потрібно обережно підрівняти горизонтальні і вертикальні ряди.

Картина готова! Ви можете натягнути полотно зі своїм творінням на раму і прикрасити багетом.


almaznaiamozayka