Більше 400 сюжетів алмазної мозаїки в НАЯВНОСТІ

Корисна інформація про Алмазну мозайку

14.06.2021

Набридло в'язати чи вишивати? Проте творити хочеться?

Слід звернути увагу, на новий, проте вже досить популярний вид творчості — алмазну вишивку. Дійсно приголомшливе зображення можна створити без використання ниток і голки: досить лише спеціальної тканинної основи з нанесеним клейовим шаром і різнокольорових акрилових страз. Процес алмазного живопису багато в чому нагадує вишивку бісером, але все ж набагато простіше і забирає набагато менше часу: картина з страз буде готова в 3 рази швидше, якщо порівнювати з бісером або вишивкою хрестиком.


ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ

Вишивка стразами, у цілому, вимагає не так багато часу: більшість дій - це добре відпрацьований процес, якого дотримуєшся в процесі створення картини. Картини з мозаїки відрізняються не тільки яскравим кольором, але і формою. Картина має чіткий малюнок (через форму квадратних стразів), який добре видно навіть здалеку - у цьому й полягає особливість технології алмазного живопису.

ГОЛОВНІ ВЛАСТИВОСТІ КАРТИН


  1.Висока якість — з часом, завдяки міцному клейовому покриттю, стрази не відпадають, а малюнок не вигоряє.

  2. Рельєф - вишиваючи акриловими стразами, автор задає картині не тільки колір, але і рельєф, що привертає багато уваги.
  3. Широка кольорова гама - у процесі роботи використовується велика частина «веселки», що дозволять створювати не просто барвисті малюнки, а справжні 3D-зображення з чіткими межами світла і тіні.


  ВИДИ АЛМАЗНОЇ ВИШИВКИ


  Можна виділити 2 різновиди алмазної вишивки:

  Повна викладка - стразами заповнюється весь полотно від краю до краю;

  Часткова викладка - стразами прикрашається тільки частина полотна, а решта площі являє собою звичайне зображення зображення.

ЩО ЗНАДОБИТЬСЯ ДЛЯ РОБОТИ

Алмазна вишивка виконується невеликими камінчиками однакового розміру (2,5 * 2,5 мм).
Акрилові камінці при детальному розгляді нагадують напівкоштовні камені Сваровскі, що додає картині особливого шику.

Набір містить все необхідне для створення картини, а сама схема це полотно, на яке нанесений майбутній малюнок у формі значків і колірних позначень. Зовнішній шар схеми - липкий, він являє собою тонку прозору плівку з нанесеним на неї клейовим шаром.

     


almaznaiamozayka